Zaposlitev v Pikapolonici

Zaposlitev v pikapolonici

Pikapolonica, veriga s 33 prodajalnami z izdelki za otroke vabi v svoj delovni tim pozitivne, motivirane osebe z afiniteto za delo z ljudmi.

PROSTO DELOVNO MESTO: GRAFIČNI OBLIKOVALEC (m/ž) na Ptuju

Ste pozitivna in inovativno naravnana oseba, z veliko mero kreativnosti in z izjemnim občutkom za sodoben dizajn? Imate na področju grafičnega oblikovanje že vsaj 2 leti delovnih izkušenj? Potem ste oseba, ki jo iščemo.

Opis delovnega mesta:

- grafično oblikovanje tiskanih in elektronskih letnih katalogov,
- priprava grafičnih materialov za digitalne medije,
- grafično oblikovanje različni sprotnih tiskovin, kot so brošure, plakati in podobno,
- fotografiranje in obdelava fotografij,
- oblikovanje drugih materialov za potrebe marketinga.

Pričakujemo:

- obvladanje programskih orodij Photoshop, Illustrator, InDesign,
- kreativno snovanje vsebin,
- naravnanost k ciljem, motiviranost, odgovornost  in profesionalni pristop,
- komunikativnost, razgledanost in poznavanje trendov na področju grafičnega oblikovanja,
- inovativnost, iznajdljivost, natančnost, odzivnost in prilagodljivost.

Ponujamo:

- zaposlitev za določen čas s poskusno dobo,
- zaposlitev za 8 urni delovni čas,
- delo z mlado in kreativno ekipo v prijetnem in dinamičnem okolju,
- interaktivno delo z ogromno priložnostmi za ustvarjalnost in izražanje lastnega potenciala,
- redno in vzpodbudno mesečno plačilo.

Delovno mesto je na Ptuju, vašo izvirno vlogo za zaposlitev nam posredujte najkasneje do 12. 1. 2021 na e-naslov: zaposlitev@pikapolonica.com.

Veselimo se vaše prijave!

ŽELITE POSTATI DEL EKIPE PIKAPOLONICA A ZGORNJE DELOVNO MESTO NI PRAVO?

Pošiljite svojo predstavitev na zaposlitev@pikapolonica.com.

Zapri